Novagra Kullanımı

Ülkemizde ve dünyada en çok satılan geciktirici hap özelliği ile novagra hapın kullanım talimatları oldukça basittir. Uymanız gereken basit kurallar ve işlemler ile cinsel yaşamınızda istediğiniz performansa kolayca ulaşabileceksiniz.

Novagra, erkek geciktirici hapının kullanımı oldukça basit prensiplere dayanmaktadır. Hap içeriği bitkisel kökenli olduğundan dolayı fazla doz almak çok büyük sağlık sorunlarına yol açmasa da efektif değildir ve bu şekilde kullanılmamalıdır.

Novagra hap, ağız yolu ile ve bol su ile tüketilmelidir. Bol su ile tüketilmesindeki asıl amaç bir an önce midenizde çözünerek, hızlı bir şekilde etki mekanizmasını vücudunuzda göstermesidir.

Novagra hapı kadınlar kullanmalıdır. Hap erkeklere özel olarak tasarlandığından dolayı kadınlar üzerinde hiçbir işe yaramamaktadır. Kadınların novagra geciktirici hap kullanmaları durumunda, bitkisel içeriği nedeni ile yalnızca mineral ve vitamin hapı gibi işlev gösterecektir.

Günde yalnızca bir kez novagra hapı kullanmalısınız, geciktirici özelliği daha fazla doz kullanma ile artış göstermeyecektir. Bir doz novagra kişiye 45 dakikaya kadar ekstra bir cinsel birleşme imkanı sunmaktadır. Bu süre normal bir ilişki süresinin ortalama 6 dakika olduğu ülkemizde ciddi bir oranda cinsel birleşme süresinin uzadığı anlamına gelmektedir.

Novagra geciktirici hapı kullanmadan önce ne çok aç, ne de çok tok olmamaya önem göstermelisiniz. Çok tok bir şekilde kullanılan novagra geciktirici hap, geç etki gösterme, mide bulantısı yapma gibi sorunlara sebebiyet verebilir. Çok açken de kullanılan hap yine mide bulantısı, baş dönmesi, kusma gibi istenmeyen sonuçlar doğurarak cinsel ilişkinin başlamadan bitmesine sebep olur.

Ürünü 18 yaşının altında bireylerin kullanmaması gerekmektedir. Yasal olarak bu durum sakıncalı durumlara neden olabileceği gibi çok küçük çocuklarda bitkisel kökenli olmasına rağmen sıkıntılı yan etkiler gösterebilir. Ergenlik dönemini geçmiş ve 18 yaşını atlatmış erkekler için kullanımda herhangi bir sıkıntı yoktur.

Cinsel hayatınızda yaşadığınız sorunları ortadan kaldırmak için kullanabileceğiniz novagra hap kullanım kolaylığı ve çabuk etki etmesi ile bir numaralı cinsel ürününüz olmaya aday bir üründür.