Novagra İçeriği

Novagra markasının en bilinen ürünü, novagra geciktirici hapın içeriği hakkında müşterilerimiz tarafından pek çok soru gelmektedir. Bu konu ile ilgili olarak, üretici firma tarafından bizlere de gönderilen bilgilendirme notlarında yer alan içeriği sizlerle paylaşmak istedik.

Novagra hapının resmi distiribütörü olarak sizlere açıkça belirtmek isteriz ki, novagra geciktiri hap ürününün içeriği %100 oranın bitkisel kökenli öz ve köklere dayanmaktadır. Bahsi geçen ürünün içeriğinde olmazsa olmaz, en etkili iki bitki arasında çemen otu ve graecum bitkisi gelmektedir. Bu bitkiler öncelikle doğadan toplanarak kurutulmakta ve akabinde özel işlemlerden geçirilerek mikron düzeylerde parçalanıp etken maddelerden ikisi olarak hapın içeriğine ihtiva etmektedir.

Hapın olmazsa olmaz, tutucu özelliği için kullanılan mısır nişastası da oldukça önemlidir. Pek çok hap kimyevi malzemeler tarafından tutulup, kaplanırken, Novagra geciktirici hap ise tamamen bitkisel mısır nişastası tarafından bir arada tutulan etken maddelerden oluşur.

Pastoris ve Foenum bitkilerinin kökleri çıkartıldıktan sonra ezilerek su ve kontrastları, karıştırılıp öğütülerek bir biri ile yoğunlaştırılıp etken madde olarak kullanıma hazır hale getirilir.

Trigonella ise uzak doğuda sıkça kullanılan bir btkidir, meyan kökü ile birleştiğinde etkisi artan bu bitkinin yaprakları ve çiçekli kısa novagra hap için olmazsa olmaz seviyededir ve etki hızlandırıcı olarak kullanılır.

Türkiye’de de aktarlarda bulunabilecek ancak tek başlarına bir etki göstermeyen, demir dikeni ve çoban çantası bitkileri de yine novagra hapının içerisinde bulunmaktadır. Bahsi geçen bitkilerin, etken madde yoğunluğu ve etkisini arttırmaya yönelik kullanıldığı bilinmektedir. Bu iki bitki karışımı ile hap etki mekanizması doğru çalışır, geç boşalmayı sağlamak için penis ve testislere etki etmesine yardımcı olur.

Tamamen doğru ve etkili bitkilerin bir araya gelerek oluşturduğu, bitkisel geciktirici hapı novagranın içeriği tamamı ile güvenilirdir. Siz değerli müşterilerimizin rahat bir şekilde kullandıkları ürünler hakkında bilgi sahibi olabilmesi için bilgi paylaşımımız devam edecektir. Bu veya farklı bir konu hakkında aklınıza takılan bütün soru ve görüşleri bizlere iletmekten çekinmeyiniz. Novagra, mutluluğu hedefler!